Warning: mysql_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:50550 Library:50634 in /home/ip01/domains/styl-budownictwo.pl/public_html/index.php on line 30
Wpis: Rynny
Zgłoś stronę www:
Wpis: Rynny

Jeżeli jesteś właścicielem strony z branży budowlanej (budowa domów, dróg, mostów, usługi budowlane, maszyny budowlane, części do maszyn, materiały budowlane i wykończeniowe oraz inne rzeczy związane bezpośrednio z budownictwem) i chcesz ją tu zgłosić, to serdecznie zapraszamy. Każda strona jest przed dodaniem sprawdzana.

powrót do wpisu

Rynny

Witryna struga-rynny.pl prezentuje systemy rynnowe wytwarzane przez przedsiębiorstwo Bratex Dachy. Przy budowie domu ważne jest dobre odprowadzanie wody deszczowej z dachu budynku, dlatego warto zainwestować w rozwiązania najwyższej jakości, gwarantujące wysoką trwałość i niezawodność. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się systemy rynnowe z serii "Struga", są to rynny stalowe wykonane z wysokiej jakości materiałów. Systemy orynnowania "Orynnowanie Struga" doskonale spełniają swoją role. Produkcja rynien firmy Bratex Dachy odbywa się w Dębicy. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych, nowym klientom gwarantujemy pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań, natomiast dla stałych odbiorców przygotowaliśmy atrakcyjne upusty na zakup naszych towarów. Wszelkie dane teleadresowe przedsiębiorstwa znajdują się na podstronie "Kontakt".


Powód wysłania zgłoszenia:Przepisz kod:


Copyright © 2011 www.styl-budownictwo.pl katalog www - dodaj swoją stronę www.